Image

Навчальні заклади

Euroaula

Image

Загальна інформація

Барселона - найбільший промисловий і торговий центр Іспанії. Один з найважливіших туристичних пунктів в Європі. Населення міста - понад 1,5 млн осіб - друге місто в Іспанії за чисельністю населення після Мадрида і десятий в Європейському союзі.
Барселона - це місто мистецтв, тут знаходиться безліч старовинних будівель і відомих музеїв. Місто відоме на весь світ туристичними визначними пам'ятками, також там знаходяться одні з кращих пляжів світу - все це завдяки м'якому і теплому клімату.
Euroaula Tourism School Barcelona - інститут туризму, був заснований в 1987 році. З 1997 року Euroaula є філією University of Girona, саме тому навчання є повністю офіційним і визнаним у всьому світі.
Освіта в Euroaula Tourism School Barcelona ґрунтується на інноваційних методах і нові технології для того, щоб забезпечити оптимальну якість навчальних програм. Завдяки цьому студенти отримують високий рівень знань і багатий професійний досвід.
Euroaula Tourism School Barcelona співпрацює з Barcelone Turisme, Hilton Hotels, eDreams, Majestic Hotel & Spa Barcelona, ​​Vueling, Actahotels, Technoloco de Monterrey, Amadeus і іншими компаніями.

Додаткова інформація

Адреса: Carrer d'Aragó, 208-210, 08011 Barcelona, Spain

Офіційний сайт: euroaula.com

Офіційна сторінка в facebook: @EscolaUniversitariaTurisme

Переваги навчального закладу

Image

Студентам

Контакти

76010, м. Івано-Франківськ, Південний бульвар, 30
+38 (066) 934-66-37
office@studyresourceport.com.ua
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А, офіс 12Б
+38 (066) 111-25-95
andrii@studyresourceport.com.ua