Image

Про нас

Study Resource Port

Освітня агенція «Навчально-ресурсний портал»
0
Шкіл
0
УНІВЕРСИТЕТІВ
0
КРАЇН
Image

Освітня агенція «Навчально-ресурсний портал» була створена у 2016 році, щоб допомогти українцям вивчати мови та здобувати освіту у провідних навчальних закладах Європи та Великобританії. У 2017 році Агенція здобула сертифікацію всесвітньої освітньої асоціації ICEF.
Наша агенція має тісну співпрацю з мовними школами, коледжами та університетами Австрії, Швейцарії, Німеччини та Великобританії.
Поряд з цим пропонуємо освітні тури в Італію, Іспанію та на Лазурове узбережжя Франції.
Вік наших клієнтів – від 3х років.
Сімейні освітньо-відпочинкові тури можуть відвідувати родини з дітьми. Діти можуть їхати у табори одноосібно або у складі груп з 7 до 16 років. 
Навчання у мовній школі є необхідною умовою для вступу у Європейський навчальний заклад. Студенти 16+ можуть самостійно вибирати час, тривалість, складність навчання.
Курси підвищення кваліфікації різними мовами для різноманітних спеціальностей різної тривалості – від тижневого майстер-класу до річної перекваліфікації.
«Навчально-ресурсний портал» пропонує повний та надійний супровід при вступі в університети та коледжі, а також візову підтримку і поселення. Агенція надає послуги з профорієнтації, вибору професії з підбором відповідного навчального закладу.

Image
Image

Студентам

Контакти

76010, м. Івано-Франківськ, Південний бульвар, 30
+38 (066) 934-66-37
office@studyresourceport.com.ua
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А, офіс 12Б
+38 (066) 111-25-95
andrii@studyresourceport.com.ua