Image

Швейцарська Конфедерація

Image
Швейцарія - казка, яка існує наяву.
Недарма кажуть, що на всій земній кулі саме Швейцарія знаходиться найближче до небес - гори займають близько 70% території країни: тут зосереджено тридцять чотирьох тисячніков, а самі швейцарці жартують що якщо їх країну розгладити - то вона займе пів-Європи. Королева Альп, Швейцарія, - сама гірська європейська країна. Вона двічі була удостоєна честі приймати на своїй території зимові олімпійські ігри.
Швейцарські гірськолижні курорти багато хто вважає кращими в світі, і, дійсно, по частині розкоші і пишноти їм важко знайти рівних. Не випадково тут вважають за краще відпочивати представники світової бізнес-еліти і істеблішменту, а також члени королівських родин.
Швейцарські Альпи відрізняються не тільки винятковою красою ландшафтів. Це один з найбільш екологічно чистих регіонів Європи, до того ж швейцарці всіляко піклуються про те, щоб зберегти знамените альпійське повітря кристально чистим - у багатьох курортних містах заборонено автомобільний рух (його з успіхом замінюють електромобілі і кінні екіпажі).
Катання в Швейцарських Альпах відмінне, тут є траси будь-якої складності. Вибір готелів також дуже різноманітний - чудові палаци і замки з антикварним оздобленням в Санкт-Моріц, розкішні шале в Кран-Монтана, затишні і стильні готелі в альпійському дусі в Церматте. Швейцарські гірськолижні курорти хороші ще і тим, що будь-хто зможе вибрати з них те, що йому до душі. 
Швейцарія – одна з найрозвинутіших і найбагатших країн світу: її ВНП у розрахунку на душу населення є найвищим у світі, а високоспеціалізована економіка є надзвичайно ефективною. Швейцарія імпортує більше, ніж: експортує. Дефіцит покривається за рахунок туризму, банківської і страхової справи, транспортних послуг. 
Швейцарія - це торговий рай світового масштабу.
Швейцарська освіта надзвичайно високо цінується в усьому світі і по праву вважається однією з найкращих. Широкою популярністю користуються як звичайні швейцарські школи, так і вищі або спеціалізовані заклади. Бізнес найкраще вивчати в Швейцарії.
Image
Image

Студентам

Контакти

76010, м. Івано-Франківськ, Південний бульвар, 30
+38 (066) 934-66-37
office@studyresourceport.com.ua
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А, офіс 12Б
+38 (066) 111-25-95
andrii@studyresourceport.com.ua