Image

Чеська республіка

Image
Чеська Республіка розташована в улоговині, обрамленій з усіх боків вінцем прикордонних гір. Вузькими річковими долинами зі сходу, заходу, півдня та півночі сюди споконвіку вели торгівельні шляхи, що перетиналися в глибині країни. Тут упродовж століть перепліталися історії найбільш відомих європейських народів.
У Чехії ви знайдете всі архітектурні стилі, представлені в історичних містах, фортецях і замках, пам"ятники церковного будівництва, народну архітектуру, цікаві колекції в музеях і галереях, а також унікальні технічні пам"ятники. Найбільш відомі пам"ятки -історичний центр Праги, Кутна Гора, Чески Крумлов, Телч, храм паломників Святого Яна з Непомука на Зеленій Горі, що знаходиться недалеко від Ждяра-над-Сазавою, Ледницько-Валтицький комплекс, Кромєржиж і Голашовіце в Південній Чехії по праву були занесені до списку світового культурного спадку ЮНЕСКО. Свій незабутній слід залишили тут всесвітньовідомі представники європейської і світової науки й мистецтва. Моцарт, Гете, Кафка, Бетховен, Ейнштейн, Тихо Браге, Казанова - це імена лише деяких із тих, доля яких була пов"язана з ними.
Краса природи глибоко віддзеркалюється в душі народу. Прикордонні гірські області є улюбленими місцями літнього туризму й зимових видів спорту, а всіяний ставками пейзаж Південної Чехії вабить до довгих романтичних прогулянок.
Прага – найкрасивіше місто у світі! І це зовсім не дивно! Прага заслужено отримала офіційне звання найкрасивішого міста у світі, на думку міжнародного журналу Time out. У складанні рейтингу брали участь двадцять сім тисяч людей, і респонденти не змогли не оцінити неймовірну празьку архітектуру та мальовничий вид історичних провулків, де зустрічаються ренесанс, бароко та модерн.
Прага також посіла друге місце у рейтингу міст із найспокійнішою та розслабленою атмосферою. Чеська столиця є ідеальним місцем, щоб безтурботно гуляти парками та вуличками, пити каву в місцевих кав'ярнях і не поспішаючи насолоджуватися життям. Студенти, які приїжджають до Праги з великих міст, спочатку дуже дивуються неквапливому ритму, а потім втягуються і не хочуть повертатися до непотрібної біганини. І ще однією перевагою Праги є те, що поряд з розміреним ритмом життя та відсутністю суєти, тут кожен почуватиметься комфортно, адже для любителів активного життя тут також є багато цікавого!
Навчання у Чехії відрізняється особливою програмою, наголос у якій робиться переважно на практичну частину. Кожен студент отримує чудову можливість не тільки отримати найоб'ємніші знання за вибраним профілем, але й застосувати їх насправді, що допомагає отримати найповніше уявлення про майбутню професію. Сучасний світ не стоїть дома. Сфера IT постійно розвивається та впроваджує в життя нові технології; промисловість також не стоїть на місці і те, що було актуальним ще вчора, завтра вже може стати застарілим і непридатним; щодо необхідних для населення послуг у сферах охорони здоров'я, освіти, юридичної допомоги — тут теж усе спрямоване на те, щоб йти в ногу з часом. Саме інноваційний підхід до всіх сфер життєдіяльності говорить про благополуччя та розвиток країни. Тому і підхід до навчання студентів використовується прогресивний, подекуди навіть експериментальний, з урахуванням останніх тенденцій.
Університети Чехії рік за роком традиційно визнаються одними з найкращих міжнародними освітніми спілками і користуються заслуженою популярністю у тих, хто вступає з різних куточків планети. Саме в Чехії один із найбільших потоків іноземних абітурієнтів, і в цьому немає нічого дивного. Вступити до чеського ВНЗ, як не дивно, часом значно легше, ніж у низці інших країн. Однак загальний рівень отриманих знань буде при цьому на порядок вищим, а диплом міжнародного зразка надає набагато більше шансів на подальше працевлаштування та кар'єрне зростання у найвідоміших компаніях.
Якщо говорити про найкращі університети Чехії, то це Карлів Університет, Вища школа хімічної технології, Чеський технічний університет.
Image

Навчальні заклади

Image

Студентам

Контакти

76010, м. Івано-Франківськ, Південний бульвар, 30
+38 (066) 934-66-37
office@studyresourceport.com.ua
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А, офіс 12Б
+38 (066) 111-25-95
andrii@studyresourceport.com.ua