Image

Словацька Республіка

Image
Словаччина – невелика, але дуже красива країна. Дивовижна природа з ефектними гірськими вершинами, численними замками, озерами і лісами нікого не залишить байдужим. А термальні джерела і лікувальні курорти, яких в Словаччині досить багато, не поступаються за якістю навіть швейцарським лікарням.
Освіта у Словаччині має безліч переваг. Крім високого рівня знань та великих можливостей для професійного та особистого розвитку, студенти мають можливість облаштувати життя та побут із тим комфортом, який притаманний більшості європейських країн. Недарма існують європейські стандарти якості, на які прийнято дорівнювати. І Словаччина є таким місцем. Проте попри розвиток, тим щонайменше ця країна зберегла чимало самобутнього, наприклад, архітектуру. Вулиці та міські будівлі ввібрали у себе вікову історію, що збереглися до нашого часу ті чи інші пам'ятки створюють абсолютно неповторну атмосферу.
Подивитися в Словаччині справді є на що. Братислава, яка є столицею, сама по собі надзвичайно гарна і щороку притягує сотні молодих людей, які прагнуть змін. Це місто, незважаючи на свій молодий вік, є найважливішим культурним європейським центром і успішно поєднує великі можливості в сукупності зі сприятливою обстановкою та високим рівнем життя, не кажучи вже про виняткове розташування та межі одразу з двома державами. Приголомшливі парки та ландшафти, скульптури та фонтани, музеї та ратуші запрошують духовно збагатитися та долучитися до частинки історії всіх бажаючих. Завдяки цим складникам навчання в університетах Братислави дуже затребуване.
Трнава це місто по праву вважається молодіжним. Справа в тому, що тут розташовується один із найстаріших університетів Словаччини, який наразі є просунутим та престижним навчальним закладом. Його медичний факультет має у абітурієнтів великий попит, а обсерваторія Трнавського університету широко відома далеко за його межами.
Нітра – цікаве місце. Є важливою економічною складовою Словаччини за рахунок розвиненої сільськогосподарської діяльності. У Нітрі також знаходяться одразу два вищі навчальні заклади. А ще всілякі виставки, культурні та спортивні заходи. Життя у цьому невеликому, але доглянутому містечку б'є ключем, тому мешкають тут діяльні та активні люди, які прагнуть бути в курсі всіх останніх подій.
Прекрасна Жиліна приваблює потік туристів з усіх куточків планети. У ній збереглося багато старовинних споруд, серед яких Будатинський замок, збудований ще у 13 столітті. І це при тому, що Жиліна пережила кілька пожеж та епідемій! В даний час місто процвітає, у тому числі завдяки розташованому в ньому заводу KIA Motors Slovakia. А Жилінський університет, який свого часу відокремився від Чеського Технічного Університету, вважається у місцевого населення одним із найкращих у країні та славиться гостинністю по відношенню до іноземних студентів.
Якщо ви навчаєтеся в школі і думаєте про те, щоб здобувати вищу освіту не в рідній країні, а за кордоном, то цей текст потрапив вам на очі не випадково.
Словаччина – це саме та країна, яку варто розглянути для здобуття освіти в Європі насамперед, і ось чому:
По-перше, Словаччина надає можливість вчитися абсолютно безкоштовно навіть іноземним студентам, і єдиною умовою отримання безкоштовної освіти є знання словацької мови на рівень Б2 і вище. Але це зовсім не проблема! На курсах МСМ ви можете знайти різні програми для якісного вивчення словацької мови.
Окрім безкоштовної освіти, диплом словацького університету принесе вам гарні результати у вигляді кар'єрних перспектив та відповідно гроші, тому що диплом європейського зразка вважається престижним у всьому світі!
По-друге, Словаччина дуже красива країна, природа якої дивовижна - буйні фарби лісів, заповідні зони, озера і гори. Любителі зимових видів спорту з'їжджаються сюди не лише із сусідньої Чехії, а й цілої Європи! Не захопитися місцевими красами просто неможливо, і ми гарантуємо, що навіть найбайдужіше серце обов'язково зворушиться!
По-третє, під час навчання у Словаччині ви зможете проходити стажування у великих міжнародних компаніях, що дуже добре позначиться на вашому резюме, практичних навичках та на ваших шансах отримати роботу після закінчення університету. Європейські роботодавці охочіше наймають претендентів, які можуть продемонструвати наскільки вони амбітні, цілеспрямовані і готові багато і старанно працювати, а найкращою демонстрацією всього вищеперерахованого будуть якраз позначки в резюме з відгуками про успішні стажування.
По-четверте, життя у Словаччині коштуватиме набагато дешевше, ніж життя в будь-якій іншій європейській країні, а на початковому етапі переїзду це дуже важливо. Коли ви тільки приїдете, вам знадобиться час, щоб вивчити мову та освоїтися, а вже на другому-третьому курсі ви зможете знайти підробіток, поїхати вчитися з обміну, куди б ви не захотіли чи можливо знайдете команду, з якою захочете організувати стартап – все залежить від ваших амбіцій та бажань!
Image

Навчальні заклади

Image

Студентам

Контакти

76010, м. Івано-Франківськ, Південний бульвар, 30
+38 (066) 934-66-37
office@studyresourceport.com.ua
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А, офіс 12Б
+38 (066) 111-25-95
andrii@studyresourceport.com.ua