Image

Сполучені Штати Америки

Image
Сполучені Штати Америки (США) – країна, що бурхливо розвиваються, одна з найбільших, сучасних, багатих і розвинених держав у світі. 50 штатів, відмічених зірочками на національному прапорі, розташовані на великих територіях країни, що тягнуться від Атлантичного океану на сході до Тихого океану на заході. Після відкриття Америки десятки тисяч переселенців з Англії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Іспанії і Португалії направилися в Новий Світ, що зробило Америку багатонаціональною країною з різноманіттям традицій.
Багаті природні ресурси, безмежні простори океанів і земель, різноманітний клімат притягав і продовжуює притягувати в Америку мільйони людей.
США – країна пілігримів і незвіданих можливостей, тут поєднуються вікова історія і скажені ритми 21 століття, прекрасна дика природа і спрямовані увись хмарочоси, пляжі під спекотним сонцем Гавайських островів і засніжені вершини величних гір Колорадо.
У США можна побачити найчудовіші міста, приголомшливі пейзажі і різнобічну культуру. Тут відкривається величезний і багатогранний світ.
Сполучені Штати Америки — це країна, в якій спостерігається постійна модернізація системи освіти. Особливості державного устрою США визначають відсутність єдиної системи освіти. Для кожного з штатів характерна своя система освіти та свої особливості, тому основною рисою освіти в цій країні є децентралізація. Проте, більшість штатів дотримуються традиційної системи освіти з дошкільною, середньою, професійною і вищою освітою. До особливостей освіти в США можна віднести дванадцятирічне навчання в школі і чотирирічне (бакалавриат) — у більшості вищих навчальних закладів.
В Америці одна з найсильніших шкіл бізнес-освіти. Також сюди приїжджають, щоб практикуватися в американському англійському, вивчати сучасну музику, мистецтво і дизайн.
Image

Навчальні заклади

Image

Студентам

Контакти

76010, м. Івано-Франківськ, Південний бульвар, 30
+38 (066) 934-66-37
office@studyresourceport.com.ua
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А, офіс 12Б
+38 (066) 111-25-95
andrii@studyresourceport.com.ua