Image

Французька Республіка

Image
Франція — вишукана і пікантна країна, яка не перестаює дивувати і захоплювати. Хто хоч раз побував у Франції, відчув її неповторний дух і аромат, познайомився з її культурою та історією, поринув у безтурботний французький спосіб життя, спробував шедеври місцевої кулінарії, той буде прагнути сюди повернутися знову і знову, кожного разу відкриваючи для себе щось нове. Сюди приїжджають, щоб стикнутися з досконалістю, адже французи змогли до недосяжних висот підняти репутацію всієї французької моди, кулінарії, способу життя, культури і вишуканих розваг.
Франція – одна з провідних і економічно розвинутих країн Західної Європи і світу. Офіційна назва країни – Французька Республіка. Франція найбільша країна Західної Європи. Столиця країни — Париж, інші міста-мільйонники — Марсель, Ліон, Бордо, Ліль, Тулуза.
Франція є однією з найбільш відвідуваних країн у світі. Завдяки доступності відпочинку, унікальним пам’яткам, неповторній атмосфері і розважальним можливостям, Франція завжди буде залишатися привабливою для туристів з усієї планети.
У цій країні є величезна кількість готелів. У залежності від своїх можливостей туристи можуть зупинитися в розкішному готелів, в комфортному готелі, в молодіжному хостелі або навіть в домашньому пансіоні. Настільки ж величезний вибір ресторанів, барів та кафе. Кожен зможе вибрати найбільш прийнятний варіант. Прекрасні гірськолижні курорти, прогулянки по Сені, екскурсії по музеям та замкам, відпочинок в одному з безлічі парків – це лише мала частина того, що може дати Вам Франція.
Сучасна система французької освіти складалася протягом останніх двох сторіч та вважається однією із самих передових у світі. Основні її особливості - перевага державних навчальних закладів і безкоштовність навчання для всіх, включаючи іноземців (правда, університети стягують зі студентів номінальну плату). Ще одна особливість - це практично однакова якість навчання як у столиці, так і у провінції.
Зараз Франція посідає третє місце у світі з прийому учнів-іноземців. Навчання кожного такого студента обходиться скарбниці в 35 тис. франків на рік, іноземних студентів зараховують у державні навчальні заклади на тих же умовах, що й у приватних.
Image

Навчальні заклади

Image

Студентам

Контакти

76010, м. Івано-Франківськ, Південний бульвар, 30
+38 (066) 934-66-37
office@studyresourceport.com.ua
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А, офіс 12Б
+38 (066) 111-25-95
andrii@studyresourceport.com.ua