Image

Республіка Австрія

Image
Австрія — країна, де дивовижним чином переплелися всі європейські культури. Тут можна відпочити в горах, а потім поїхати до Зальцбурга, Інсбрука або Відня, подивитися визначні пам'ятки. У країні відмінні умови для заняття спортом. Австрія пропонує прекрасні можливості для лікування, екскурсій і просто спокійного відпочинку.
Назва «Австрія» походить від німецького «східне королівство» - ця територія була найсхіднішою у Франкській імперії і, одночасно, була кордоном німецьких і слов'янських поселень. Сьогодні Австрія – це невелика держава, розташована в центрі Європи. «Країна гір, країна на річці, країна полів, країна соборів» – співається в державному гімні Австрії. І хоча йдеться про невелику країну, різноманіття вражень, які чекають її гостей, нескінченне! Австрія – найкрасивіша країна центральної Європи.
В 1995 році Австрія стала членом Європейського союзу, але зберегла свій строгий конституційний нейтралітет та заборонила розміщення на своїй території іноземних військ.
Австрія є, в основному, гірською країною - близько 50% території зайняті Альпами. Найвища точка - гора Гросглокнер. Різноманітність ландшафтів і відносно високі середньорічні температури роблять подорож до Австрії привабливою у будь-який час року. Лижний спорт взимку, гірський туризм влітку і інші види активного відпочинку притягують до Австрії до 19 млн. відвідувачів щорічно. Гірськолижний сезон триває до середини квітня.
За останнє десятиліття здобувати освіту в Австрії стало дуже популярним. Австрія - один із лідерів міжнародного освітнього ринку. Тут щорічно навчається понад 160 000 іноземних студентів. Міністерство освіти в даний час контролює тисячі шкіл, сотні державних коледжів і десятки університетів. Навчання в Австрії визнане одним з кращих. Система вищої освіти Австрії поділяється на три сектори: університети та університети мистецтв; коледжі, в яких навчають викладачів і соціальних працівників; вищі школи.
Image

Навчальні заклади

Image

Студентам

Контакти

76010, м. Івано-Франківськ, Південний бульвар, 30
+38 (066) 934-66-37
office@studyresourceport.com.ua
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А, офіс 12Б
+38 (066) 111-25-95
andrii@studyresourceport.com.ua