Image

Королівство Іспанія

Image
Неповторна і барвиста Іспанія! Батьківщина фламенко і кориди. Відома унікальними витворами генія Антоніо Гауді в Барселоні, фешенебельні курорти Середземномор'я, Атлантичного океану, Канарських островів.
За кількістю найбільших пам'ятників історії і архітектури Іспанія посідає одне з провідних місць в Європі і в світі. Навіть якщо вибирати виключно найзначніші пам'ятки, список буде величезним. Одна тільки столиця - величний Мадрид - може не один день поспіль відкривати перед Вами все нові і нові дива. Це і центральна площа - Пласа дель Соль, і район Габсбургів - найвпливовішої монархічної династії Європи за всю її історію, і численні церкви, собори і базиліки, палаци і монастирі деяким з яких більше 500 років. Один із символів Мадрида - фонтан богині Сибелес, який оточують найвідоміші пам'ятки іспанської столиці - палац Лінарес, Генеральний штаб, Банк Іспанії і фонтан "Нептун". Крім цього, любителі прогулянок на свіжому повітрі можуть відвідати королівський парк Ретіро, прекрасний Ботанічний сад Реал-Хардін-Ботаніко, заснований в XVIII столітті, або з'їздити за місто в Каса де Кампо - величезну садибу, на території якої розташувалися зоопарк і парк атракціонів. Окремої уваги вартий мадридський Ескоріал - палац, який за свою історію був і монастирем і резиденцією королів, і мавзолеєм. "Монотонна симфонія в камені" - так іноді називають цей архітектурний комплекс, за свою 450-річну історію він накопичив в своїх залах незліченні культурні скарби. Подорожуючи по Іспанії, можна помилуватися Палацом Каталонської музики в Барселоні, Римським акведуком в Сеговії, неймовірним по красі палацом мусульманських царів - Альгамбра в Гренаді, замком Алькасар і мостами через річку Тахо в Толедо, Університетом Саламанки, в якому навчалися Колумб і Сервантес - і це тільки мізерна частина пам'яток чудової країни, де, ось уже сотні років, переплітаються епохи і культури.
В 1996-2000 роках в Іспанії пройшла реформа освіти. Поряд зі старою системою освіти, успадкованою з 1970 р., діє нова, і до того ж, у деяких центрах розроблена своя - експериментальна система освіти в Іспанії. В основному реформа торкнулась початкової освіти й середніх шкіл, що ж стосується університетів, то тут варто мати на увазі, що кожний університет в Іспанії є автономним і може вносити свої зміни (часом істотні) у програму.
В Іспанії університети є основним типом вищих навчальних закладів, частка яких становить 95% від загального числа вузів. У країні є також ряд інших вищих навчальних закладів, які звичайно готовлять фахівців у специфічних областях, у таких, наприклад, як мистецтво або військова справа. В Іспанії є як державні, так і приватні університети. У даний час налічується 46 державних і 12 приватних університетів в Іспанії, офіційно визнаних державою. Навчання в переважній більшості іспанських університетів ведеться іспанською мовою. Іноземні громадяни можуть попередньо пройти курс іспанської мови й культури, що пропонують багато університетів.
Вивчати мову потрібно там, де на ній розмовляють - із цим методом важко не погодитися, особливо переконавшись у його ефективності на власному досвіді. Не допоможуть ніякі комплекси – все рівно почнеш розмовляти й крапка. Метод занурення в мовне середовище діє безвідмовно, щоправда, тільки при правильному підході до нього.
Image

Навчальні заклади

Image

Студентам

Контакти

76010, м. Івано-Франківськ, Південний бульвар, 30
+38 (066) 934-66-37
office@studyresourceport.com.ua
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А, офіс 12Б
+38 (066) 111-25-95
andrii@studyresourceport.com.ua